The Last of Us Part I – Logiáš

Naughty Dog se omlouvá PC hráčům za mizernou kvalitu The Last of Us Part I

4. 4. 2023
 

Studio zároveň informuje, že na velkém patchi pro PC verzi The Last of Us Part I intenzivně pracuje. Je to ovšem dostatečná omluva?

Informaci o špatném technickém stavu příběhové adventury TLOU pro počítače zaregistroval snad úplně každý, a i my sami můžeme potvrdit, že titul neběží vůbec dobře. Na naši recenzi se můžete těšit snad již brzy. Optimalizaci konečně také okomentovalo samotné vývojářské studio Naughty Dog.

„Víme, že mnoho z vás nedostalo kvalitu, jakou jste od Naughty Dog očekávali. Náš tým usilovně pracuje na vyřešení všech problémů, které vám v současnosti brání v plynulém hraní, a zajistí, že naše hra dosáhne kvality, kterou všichni očekáváte a kterou si zasloužíte.“

The Last of Us Part I měl na počítače vyjít původně 8. března. Naughty Dog ale nakonec hru odložil až na 28. března. Čas navíc však zřejmě nikterak nedopomohl k lepší kvalitě. Je to opravdu škoda.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.