STAR WARS The Old Republic – logo (1)

Star Wars: The Old Republic testuje nové bojové styly

11. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Na počest 10. výročí Star Wars: The Old Republic a vydání rozšíření Legacy of the Sith se na veřejném testovacím serveru testuje jedna z nových funkcí hry. Legacy of the Sith představí nejen novou příběhovou linii, ale rovněž několik dalších bojových stylů, které umožňují hráčům zvolit schopnosti pro jednotlivé kategorie.

Původně bylo možné si na 10. úrovni vybrat jednu ze dvou pokročilých tříd – například u císařského agenta bylo možné volit mezi odstřelovačem a agentem. Podle nového systému mají postavy od první úrovně na výběr z mnohem širší škály bojových stylů. Schopnosti imperiálních agentů nebude možné vybírat na základě síly, můžete jim však dát schopnosti založené na technických stylech blasterů: Vanguard, Commando, Powertech, Mercenary, Rogue nebo Gunslinger, stejně jako Sniper či Agent. Uživatelé síly mají omezené možnosti podle frakce, ale s dostatečným počtem bodů za Světlou nebo Temnou stranu si mohou nakonec odemknout celou řadu schopností.

Zdroj: BioWare

Momentálně se na veřejném testovacím serveru The Old Republic testují nové bojové styly Powertech, Mercenary, Juggernaut a Marauder. Ty byly rovněž přepracovány .„Abychom dosáhli těchto cílů, zkoumáme klíčové aspekty tříd Powertech, Mercenary, Juggernaut a Marauder, abychom pochopili, jak hráči vnímají a používají jejich schopnosti. Naším cílem je poskytnout hráčům znalosti a porozumění těmto schopnostem, aby mohli činit vlivná rozhodnutí, pokud jde o jejich vylepšování a úpravy. Aby se tyto třídy zdály méně těžkopádné a jejich přizpůsobení bylo lépe zvládnutelné, snažíme se snížit počet jejich schopností ale zároveň zajistit, aby zůstaly odlišné a jedinečné,“ píše se na blogu.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.