Starfield intro art

Starfield je stvořen pro opravdové poutníky

19. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vyšlo nové video ze hry Starfield, ve kterém se tentokrát sešli klíčoví členové týmu Bethesda Game Studios a diskutovali o světě, který roky budovali. Tým vysvětluje, že se zaměřuje na imerzi, velký svět a simulaci hraní. Todd Howard sází na návrat ke starším hardcore RPG systémům, jimiž byli známí. Tým jako celek pokračuje v diskuzích a zaměřuje se na obyvatele světa a frakce, ke kterým se můžete přidat. Ve videu je toho popsáno mnohem víc a máme možnost nahlédnout do hry.

Zdroj: Bethesda Game Studios

Ve Starfieldu je příjemné vrátit se k některým věcem, které jsme nedělali – kontextu, vlastnostem, definici postavy, všem těm statistikám,“ vysvětluje Howard. „Existuje tolik her, které se těmito věcmi zabývají. Lidé jsou připraveni na něco, co převezme spoustu věcí, jimiž se zabývají starší, hardcore RPG hry – některé z nich jsme dělali i my – a přetvoří je novým způsobem.

Zdroj: volný překlad

Později ve videu Shen a Pely diskutují o ochotě a povinnosti přijmout chaotickou povahu vzájemně propojených voleb postav a frakcí. Howard a Pely básní o společnících a důležitosti toho, jak se tyto postavy cítí a jak na vás reagují. Shen a Pagliarulo diskutují o systému přesvědčování ve hře a také o interakci v dialogu, která je zřejmě záměrně ovlivněna systémy z oblíbeného The Elder Scrolls 4: Oblivion.

Starfield bude dostupný 11. listopadu pro PC a Xbox Series X. Od uvedení na trh jej bude možné hrát prostřednictvím služby Xbox Game Pass.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.