Ghost Song – logo

Ghost Song nám ještě letos procvičí nervy

19. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Ghost Song vyjde ve službě Steam ještě během letošního roku díky nově oznámenému vydavateli Humble Games. Původně byl tento titul spuštěn na Kickstarteru v roce 2013, což znamená, že cesta k vydání byla velmi dlouhá. Trailer na Ghost Song ukazuje krásný, atmosférický svět, který je na okrajích dostatečně děsivý, aby byl správně znepokojivý. Jak sami vývojáři uvádějí, hratelnost je ovlivněna hrami Super Metroid a Dark Souls, proto je opravdu na co se těšit.

Na pouštním měsíci Lorian V se ze spánku probouzí dlouho spící Deadsuit. Vydejte se pod povrch v atmosférickém 2D dobrodružství plném sebepoznání, dávných záhad a vesmírného teroru. Prozkoumejte klikaté jeskyně a získejte nové schopnosti, abyste odhalili dávno pohřbená tajemství tohoto cizího světa.“

Zdroj: popisek na Steamu

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.