Starfield náhled

Starfield možná zachránil život hráče a jeho rodiny

5. 9. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Jednomu hráči, který hrál Starfield dlouho do noci, se díky hře podařilo zachránit život sobě a jeho rodiny. Uživatel s přezdívkou tidyckilla popsal na Redditu svůj zážitek. V něm říká, že díky hraní Starfieldu dlouho do noci neuhořel on a ani jeho rodina v bytě, který zachvátily plameny. Pokud by v tu dobu spal, pravděpodobně by on i jeho žena zemřeli na udušení kouřem, dodává.

„V noci 31. srpna jsem se rozhodl zůstat vzhůru a hrát Starfield co nejdéle. Přibližně ve 2:26 hodin ráno jsem však uslyšel výbuch u sousedů v přízemí. Přerušil jsem hru, abych se podíval, co se děje. Když jsem následně otevřel dveře, viděl jsem plameny, které stoupaly po schodišti do našeho bytu. Okamžitě jsem do bezpečí dostal svoji ženu a kočku a z hořícího pekla jsme vyvázli jen s drobnými popáleninami. Kdybych si v osudnou noc neužíval Starfieldu dlouho do noci, pravděpodobně bych spal a všichni bychom zemřeli na udušení kouřem. Chci této hře poděkovat za to, že mě a mou rodinu zachránila před hrozným osudem,“

popisuje uživatel tidyckilla svůj příběh

Jen dodejme, že lidé často mluví o tom, že jim nějaká videohra dokázala zachránit život. Nedávný příběh najdeme i v našich končinách. Muž diabetik během hraní hry pro více hráčů zkolaboval. Měl nicméně velké štěstí. Pomoc mu přivolal jeho kamarád, který s mužem v tu dobu hrál.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.