Stellar Blade – skok

Stellar Blade dorazí příští rok

29. 12. 2023
Zdroj náhledu: Sony

Společnost Sony na svém blogu k příležitosti konce roku fanoušky láká na to, co je od ledna čeká a nemine. Výčet toho, na co se majitelé konzolí PlayStation mohou těšit v následujících měsících, začíná tituly The Last of Us II Remastered, Tekken 8 a Helldivers II. Kromě toho se konzole PlayStation 5 stane mnohem barevnější díky kolekci Deep Earth Collection uvedené na trh začátkem listopadu a ledna. Příslušenství na PS5 již brzy rozšíří i bezdrátová sluchátka Pulse Elite. Na jaře se na nás chystá rovněž Final Fantasy VII Remake Remake, později střílečka Foamstars, Rise of the Ronin, Destiny 2: The Final Shape a stejně tak hra Stellar Blade, kterou zřejmě budete znát pod dřívějším názvem Project Eve.

Zdroj: Sony

Článek na blogu prozrazuje, že očekávaná akční rubačka Stellar Blade vyjde někdy během roku 2024 exkluzivně na PlayStation 5. Bohužel konkrétní termín stále není potvrzen. Fanoušci ovšem spekulují, že si počkají nejdříve do druhého čtvrtletí, ne-li déle. Toto vymazlené hack-and-slash dobrodružství vypadá skutečně slibně na to, že se jedná o první konzolový titul korejských vývojářů ze studia Shift Up. V současné době neexistuje ani zmínka o tom, zda se hra objeví i na jiné platformy.

Mnozí z vás jistě pamatují na oznamovací trailer, v němž se kamera zaměřovala na dokonale tvarované pozadí v upnutých kalhotách hlavní hrdinky Eve… tady někdo ví, jak zaujmout. Eve se postaví nepřátelům zvaných Naytibas, což jsou mimozemské formy života pustošící Zemi. Lidé unikají do vesmírné kolonie ve snaze si zachránit holý život. Stellar Blade slibuje ostrou akci s ohromující grafikou a vyzrálým příběhem. Na hráče bude klást velké nároky, aby zvládli vyvážit útok a obranu kvůli přežití proti hordám hrozivých nepřátel z jiného světa.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.