A Plague Tale Requiem – Cover

PS Plus leden 2024 nabídne tři zajímavé hry

27. 12. 2023
Zdroj náhledu: Asobo Studio

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro leden roku 2024. Přidat si od 2. ledna do 5. února můžete adventuru A Plague Tale: Requiem, akční titul Evil West a nezávislou akční hru Nobody Saves the World.

Zdroj: Playstation

A Plague Tale: Requiem (PS5)

Prvním titulem v novém PS Plus bude adventura A Plague Tale: Requiem od vývojářského studia Asobo Studio,  která je pokračovatelem A Plague Tale: Innocence z roku 2019. Příběhově se druhý díl odehrává půl roku po událostech z prvního dílu. Hrůzy v Guyenne způsobené inkvizicí jsou už pouhou minulostí a budoucnost vypadá slibně. Amicia s Hugem, se svojí matkou a s Lucasem se vydávají na jih Francie k Řádu alchymistů, který má pomoci Huga definitivně vyléčit a zbavit ho zákeřné Maculy. Pokud máte zájem si o hře přečíst něco více, můžete se mrknout na naši recenzi A Plague Tale: Requiem.

A Plague Tale: Requiem bude v PS Plus leden 2024 k dispozici od 2. ledna do 5. února.

Evil West (PS4 a PS5)

Evil West nás zavede na starý dobrý Divoký západ, jenž je pohlcován temnou hrozbou. V kůži jednoho z posledních žijících agentů vycvičených pro lov upírů se ocitáte v bodě zlomu, na poslední hranici mezi lidstvem a hluboce zakořeněným terorem, který se vynořuje ze stínů. Evil West je povedená akční adventura se svižným tempem, lineárním příběhem a slušnou porcí akce.

Evil West bude v předplatném PS Plus měsíce leden roku 2024 rovněž dostupný od 2. ledna do 5. února.

Nobody Saves the World (PS4 a PS5)

Nobody Saves the World od kanadského nezávislého studia DrinkBox Studios, tvůrců slavné hry Guacamelee!, můžeme označit za 2D fantasy adventuru, v níž musíte zachránit svět. Jakožto hlavní hrdina Nobody se dokážete transformovat do tří různých postav. Využijete svoji jedninečnou schopnost k záchraně celého světa?

Nobody Saves the World bude v PS Plus leden taktéž k dispozici od 2. ledna do 5. února.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.