Stoneshard – úvodka

Stoneshard – očekávané ikonky na mapě

3. 3. 2022
Zdroj náhledu: Ink Stains Games

Vývojáři Ink Stains Games, kteří stále pracují na hře Stoneshard, přichází s další vyhlíženou novinkou. Komunita je v rámci dlouhého vývoje hry v celkovém hodnocení Stoneshard poměrně přísná. Kromě hlášení chyb a bugů jsou zde i určité požadavky na změny či implementování novinek. Vývojáři se, i když na hře pracují pomalu, snaží komunitě maximálně vycházet vstříc.

Do Stoneshard byly konečně přidány ikonky na mapě

V rámci poslední poměrně strohé aktualizace v podobě hotfixu byly do hry implementovány komunitou požadované ikony na mapě k místům, kde je možné hru uložit. S tím byla přidána i další taková místa, protože ukládání ve hře je možné pouze vždy, když se vyspíte. Do dnešních dnů však těchto míst bylo nesmírně málo. Mohlo se tak stát, že jste měli odehraných několik hodin, ale hospoda nebo nocleh byly i přes půlku mapy. V případě smrti jste tak ztratili celý postup. Nyní byste měli nalézt v každé usedlosti místo, kde se budete moci vyspat, doplnit síly a uložit hru.

Zdroj: Ink Stains Games

Opraveno bylo také několik chyb.

  • Opraveno nekonečné rozdávání předmětů ze strany NPC. Díky tomuto bugu jste mohli být během chvilky milionáři.
  •  Přidány unikátní zvěsti k většině NPC v Brynnu.
  • Zvýšena odolnost dveří do dungeonu.
  • Zvýšena míra spawnu hadů v některých lokacích.
  • Kůň v pivovaru se již po smrti nerespawnuje.
  • Mrtvoly, které nelze sklidit pomocí funkce „Stahování z kůže“, již nejsou touto funkcí zvýrazněny.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.