Stoneshard – úvodka

Stoneshard – práce pokračují

6. 5. 2023
Zdroj náhledu: Ink Stains Games

Je to už nějaký ten pátek, co jsme vás informovali o připravované hře Stoneshard, která je stále ve fázi předběžného přístupu. Titul je povedenou kombinací rogue-lite RPG, tahových soubojů a survival prvků v otevřeném světě. Svět je zasazen do alternativního středověku a vytváří bujnou atmosféru a osobité kouzlo. Vývojáři Ink Stains Games na hře stále pracují, což v rámci délky vývoje a četnosti vydávání aktualizací vede ke stále silnější negativní odezvě z řad komunity.

„Původně jsme plánovali přidat Armored Combat s další velkou aktualizací „Rags to Riches“. Ale protože je před námi ještě spousta práce, a než vyjde „Rags to Riches“, ještě chvíli potrvá, rozhodli jsme se udělat tento strom schopností součástí dříve neohlášené aktualizace.“ – Ink Stains Games

Aktualizace se zaměří na stávající stromy schopností. V rámci mnoho negativních ohlasů ke zbraním na dálku a boji se štítem byly zejména tyto stromy schopností pozměněny nejvíce. Těšit se můžete také na nové vylepšení v rámci přepracovaných přechodů na další dovednosti a lepší systém klasických dovedností = skillů. Přesné detaily budou odhaleny v rámci podrobností, které budou uvedeny spolu s aktualizací.

Tato očekávaná aktualizace by měla být uvedena 16. května. Vývojáři však dodávají, že aktualizace nebude obsahovat nové přepracované dungeony, nové karavany a všechny ostatní hlavní prvky, které budou aktualizovány až v rámci velké aktualizace „Rags to Riches“. Co přesně bude součástí „Rags to Riches“, včetně data, kdy bude nahozena, zatím není známo.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Ink Stains Games

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.