Stoneshard – práce pokračují

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ink Stains Games

Je to už nějaký ten pátek, co jsme vás informovali o připravované hře Stoneshard, která je stále ve fázi předběžného přístupu. Titul je povedenou kombinací rogue-lite RPG, tahových soubojů a survival prvků v otevřeném světě. Svět je zasazen do alternativního středověku a vytváří bujnou atmosféru a osobité kouzlo. Vývojáři Ink Stains Games na hře stále pracují, což v rámci délky vývoje a četnosti vydávání aktualizací vede ke stále silnější negativní odezvě z řad komunity.

„Původně jsme plánovali přidat Armored Combat s další velkou aktualizací „Rags to Riches“. Ale protože je před námi ještě spousta práce, a než vyjde „Rags to Riches“, ještě chvíli potrvá, rozhodli jsme se udělat tento strom schopností součástí dříve neohlášené aktualizace.“ – Ink Stains Games

Aktualizace se zaměří na stávající stromy schopností. V rámci mnoho negativních ohlasů ke zbraním na dálku a boji se štítem byly zejména tyto stromy schopností pozměněny nejvíce. Těšit se můžete také na nové vylepšení v rámci přepracovaných přechodů na další dovednosti a lepší systém klasických dovedností = skillů. Přesné detaily budou odhaleny v rámci podrobností, které budou uvedeny spolu s aktualizací.

Stoneshard skills2

Zdroj: Ink Stains Games

Tato očekávaná aktualizace by měla být uvedena 16. května. Vývojáři však dodávají, že aktualizace nebude obsahovat nové přepracované dungeony, nové karavany a všechny ostatní hlavní prvky, které budou aktualizovány až v rámci velké aktualizace „Rags to Riches“. Co přesně bude součástí „Rags to Riches“, včetně data, kdy bude nahozena, zatím není známo.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn