Men of War II - tank

Strategický titul Men of War II obdržel oficiální datum vydání

24. 6. 2023
Zdroj náhledu: Best Way

Vydavatelství Fulqrum Publishing a ukrajinské vývojářské studio Best Way dnes oznámila, že očekávaný další díl oblíbené strategické série Men of War II dorazí již 20. září letošního roku prostřednictvím platformy Steam a Epic Games Store. Titul vyjde prozatím pouze pro PC. Jestli se Men of War II dostane někdy také na konzole, není prozatím vůbec jisté. Spolu s oznámením vydali vývojáři také nový trailer, který ukazuje prvky, jež bude tento díl obsahovat.

https://www.youtube.com/watch?v=x_erY7wfKXAMen of War II bude obsahovat obsahovat příběhovou kampaň pro jednoho hráče, v níž dostaneme možnost zahrát si za Sověty a Spojence, kteří budou bojovat proti Třetí říši. Dále nás čekají napínavé souboje pro více hráčů, včetně kooperativních režimů.

Pro boje ve zpustošené Evropě nám bude v Men of War II k dispozici přes 300 vozidel a 45 praporů. Těšit se můžeme i na vylepšenou AI, vizuální stránku, fyziku a rovněž zničitelnost prostředí.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.