Stray intro

Stray se připomíná novým trailerem

30. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Stray je nadcházející dobrodružná hra z pohledu třetí osoby. Ta je zasazena do prostředí cyberpunku – budete se tedy plížit potemnělými uličkami, které se osvětleny neony, a překonávat různé překážky tamního světa. Tento vizuální styl je v poslední době velmi oblíbený, důkazem jsou tituly jako Cyberpunk 2077, Ghostrunner, Cloudpunk aj. Nicméně tato hra se od jiných přeci jen originálně odlišuje, což můžete vidět v nově vydaném traileru.

Stray aneb drsný život kočky

Ve hře Stray budete hrát za elegantní toulavou kočku. Budete se potulovat po okolí, lézt vysoko po střechách nebo se naopak plížit při zemi a skákat po římsách. Budete muset být nenápadní, ostražití i hloupí, mazliví a adekvátně reagovat na podivné obyvatele zdejšího prostředí.

Samozřejmě, že na to nebudete sami, po cestě se spřátelíte s malým létajícím robotem, který má jméno B12. S pomocí tohoto společníka, díky kterému můžete i „komunikovat“ s kybernetickými obyvateli města, se musíte vypořádat se všemi nástrahami a najít cestu ven, do bezpečí.

Za hrou stojí studio BlueTwelve, které se samo charakterizuje jako „malý tým z jižní Francie složený převážně z koček a hrstky lidí.“

Hra můžete sledovat zde.

Zdroj: igdb.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.