Street Fighter 6 – new logiáš

Street Fighter 6 oznamuje otevřenou betu

9. 5. 2023
Zdroj náhledu: @StreetFighter

Street Fighter 6 je titul, o kterém v poslední době mluví každý. Ostatně není se čemu divit, poněvadž jeho vydání se pomalu, ale jistě blíží. Společnost Capcom proto vydala video, kterým oznamuje začátek otevřené bety. Pokud jste si ještě nevyzkoušeli demoverzi na PlayStation 5 a Steamu, můžete tak učinit nyní. Případně, pokud si stále nejste jisti, zdali si hru chcete pořídit, máte šanci si Street Fighter 6 pořádně otestovat.

Otevřená beta verze hry Street Fighter 6 začne v pátek 19. května v 9:00 a skončí v pondělí 22. května v 9:00. To znamená, že bude k dispozici pouze dvaasedmdesát hodin. Zájemci si otevřenou betu mohou stáhnout s předstihem od úterý 16. května od 9:00 hodin. Oproti předchozím uzavřeným betám bude obsahovat funkci cross-play. Díky tomu mohou proti sobě soupeřit hráči na systémech PS5, Xbox a Steam. Uživatelé PS4 si musí počkat na plné vydání hry, poněvadž ti nebudou zahrnuti. Nicméně otevřená beta poskytne tvůrce postav, bojové centrum a osm stejných bojovníků, jací byli k dispozici ve druhé uzavřené betě. Mezi tyto bojovníky patří dlouholetý oblíbenec fanoušků Ryu a lamač dívčích srdcí Luke, jenž je pořádný sympaťák.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.