Street Fighter 6: prezentace odhalí novinky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @StreetFighter
Street Fighter 6 je fanoušky netrpělivě očekáván. Ti se tak mohou těšit na prezentaci, kterou Capcom uspořádá příští týden. Údajně půjde o půl hodiny dlouhou akci, která se bude vysílat 20. dubna ve dvanáct večer, což je docela mizerný čas. Kromě vývojářů bude prezentaci uvádět rapper Lil Wayne, kterého můžete znát z hitů jako Lollipop, Let It Rock (kde nazpíval duet s Kevinem Rudolfem) nebo Mirror. Jeho písně můžete slyšet také ve videohrách, jako jsou NBA, Madden NFL a Just Dance. Během akce organizátoři slibují několik velkých oznámení o hře Street Fighter 6.

Dozvíte se nejen podrobnosti o World Tour, Battle Hubu a Fighting Ground, ale na konci show se objeví i několik velkých novinek,“ prozradila společnost Capcom.

Vydání hry Street Fighter 6 je naplánováno na 2. června pro PlayStation 5/4 a Xbox X/S. Pro PC bude k dispozici prostřednictvím služby Steam. Začátkem tohoto měsíce bylo také oznámeno, že společnost Legendary Entertainment získala filmová a televizní práva na sérii Street Fighter. Společnost Capcom následně potvrdila vývoj celovečerního filmu Street Fighter s produkční společností, jež stojí za Dune a Godzilla vs. Kong.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn