Suicide Squad Kill the Justice League – WTF

Na Suicide Squad: Kill the Justice League si hráči počkají do příštího roku

14. 4. 2023
Zdroj náhledu: Rocksteady Studios

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League, která měla původně vyjít v roce 2022, byla odložena na rok 2024. Tuto zprávu oznámil vývojářský tým Rocksteady Studios na svém účtu na Twitteru. Důvodem zpoždění je potřeba více času na vývoj a vyladění hry, aby splnila očekávání fanoušků.

Suicide Squad je akční adventura z pohledu třetí osoby, ve které hráči ovládají čtyři postavy – Harley Quinn, Deadshota, Captaina Boomeranga a King Sharka. Hráči budou muset porazit a zabít členy Justice League, kteří se pod vlivem Brainiaca obracejí proti lidstvu.

Na Suicide Squad Kill the Justice League si hráči počkají do příštího roku

Zdroj: Rocksteady Studios

Hra bude dostupná na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC a bude podporovat kooperativní hraní pro čtyři hráče. Rocksteady Studios slibuje, že hra nabídne vysokou kvalitu grafiky a hratelnosti, která bude přinášet nové zážitky ze světa DC komiksů.

I když fanoušci budou muset na hru čekat déle, než se plánovalo, vývojáři slibují, že se bude jednat o skvělý zážitek, na který se vyplatí počkat. Nové datum vydání pro Suicide Squad: Kill the Justice League bylo stanoveno na 2. února 2024 a snad už se bude jednat o finální datum.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.