Krafton Unknown Worlds

Studio Unknown Worlds pracuje na nové strategické hře

11. 2. 2022
Zdroj náhledu: Krafton

Studio Unknown Worlds, známé hrami Subnautica a Subnautica: Below Zero, chystá na konec tohoto roku novou hru.Nový titul má prozatím pracovní název „Project M“ a mělo by se jednat o tahovou strategii zasazenou do sci-fi světa. Hra je vyvíjena pro počítače a mobilní platformy. V plánu je spuštění předběžného přístupu již ke konci letošního roku. Studio popsalo, jak by měl vypadat samotný systém hry. Ten má být snadno naučitelný, ale těžce zvládnutelný, což je prý zábavné sledovat. Tímto zřejmě cílí na skupinu streamerů, kteří by mohli zvýšit zájem o hru mezi další hráče.

Zdroj: Krafton

Byl zveřejněn i první art, který nám představuje, jak by mohla hra vypadat. Na obrázku se nachází město plné světel a zářivých barevných graffiti. Jsou zde vidět postavy s futuristickým vybavením, roboti i létající droni. Ač zatím neznáme více detailů, pro studio Unknown Worlds se jedná o velký posun v žánru her. Předchozí hry byly výhradně z pohledu první osoby a zaznamenaly obrovský úspěch.

Studio Unknown Worlds získala v říjnu 2021 společnost Krafton. Unknown Worlds se tak stalo již šestým studiem, které spadá pod tuto značku. Z ostatních je nejznámější PUBG Studio, které stojí za celosvětovým hitem PUBG: Battlegrounds, anebo Bluehole Studio, známé MMORPG hrami Tera a Elyon.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.