Suicide Squad – logiášek

Suicide Squad ukázalo gameplay i battle pass

24. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Včerejší vydání pořadu PlayStation State of Play zakončil podrobný pohled na hru Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Games. Dobrodružství se odehrává pět let po Batman: Arkham Knight a soustředí se na padouchy, kteří se stali vládou pověřenými zachránci a snaží se zastavit globální invazi Brainiaca, jenž se zmocnil myslí největších hrdinů Země.

Metropolis slouží jako sandbox s otevřeným světem a dobrodružství si můžete užít sami nebo až se třemi dalšími přáteli v kooperaci (pro obojí je nutné připojení k internetu a podporuje cross-play). Videoprezentace vyzdvihuje vlastnosti jednotlivých členů družiny. Nejvíce akrobatická je Harley Quinn, která má sportovní hák, s nímž se může houpat po budovách. Deadshot používá jetpack k létání nebo vznášení a zároveň různé útočné zbraně, s nimiž zasypává nepřátele kulkami. King Shark se spoléhá na svou hrubou sílu, zatímco Captain Boomerang používá rukavici k rychlému obcházení nepřátel.

Jelikož se jedná o střílečku z pohledu třetí osoby, každá postava ovládá řadu upravitelných střelných zbraní, které lze přizpůsobit různými doplňky, například zaměřovači. Hráči mohou družinu vybavit různými kusy výstroje i kostýmy a některé propůjčují atributy jiných padouchů, jako je například Bane.

Co se týče dříve zmiňovaných prvků živé služby, Rocksteady potvrdilo battle pass, který bude obsahovat pouze kosmetické předměty a bude mít jak bezplatnou, tak placenou prémiovou úroveň. V často kladených dotazech se zdůrazňuje, že všechny nákupy ve hře jsou nepovinné a nemají vliv na hratelnost. Hra navíc nebude obsahovat lootboxy. Rovněž bylo oznámeno, že Suicide Squad bude mít po spuštění bezplatný obsah, včetně nových misí a odemykatelných hratelných postav.

Suicide Squad: Kill the Justice League vychází 26. května pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.