Remake Resident Evil 4 – zamířit a pal!

Remake Resident Evil 4 bude mít režim Mercenaries i demo

24. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový trailer ke hře Resident Evil 4, který byl představen během čtvrtečního vysílání PlayStation State of Play, ukazuje hlavního hrdinu Leona v různých situacích v jeho boji o přežití. Trailer také oficiálně oznamuje návrat herního režimu The Mercenaries. „Tým usilovně pracuje na hře The Mercenaries, která bude k dispozici jako bezplatné DLC po vydání,“ napsal Edsö, šéf marketingu hry.

Trailer také potvrdil, že se před vydáním dočkáme dema, které bude k dispozici jak na PS4, tak i na PS5. Capcom se tedy drží tradice posledních dílů série, které se taktéž dočkaly hratelných ukázek. Remake RE4, oznámený již minulý rok, vyjde 24. března 2023 pro PS5, Xbox řady X|S, PS4 a PC prostřednictvím služby Steam. Hra bude rovněž podporovat PlayStation VR2.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.