Sword Art Online Last Recollection – úvodka

Sword Art Online Last Recollection vyjde v říjnu

10. 3. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Zatímco do kin se nedávno konečně podíval nejnovější film populární série Sword Art Online, franšíza své tempo rozhodně nehodlá krotit. Chystané JRPG Sword Art Online Last Recollection potěší fanoušky oblíbeného šermíře ještě tento rok. Titul vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a PC 6. října 2023 a srovná tak krok s příběhem odvyprávěným skrze anime. Japonský trh se jako obvykle dočká jednodenního dřívějšího přístupu.

Hra bude sledovat fanouškům již dobře známou zápletku anime Sword Art Online: Alicization – War of Underworld. Hráči se ujmou role té nejikoničtější postavy celé série, šermíře Kirita, aby společně zachránili virtuální svět Underworld, který byl vytvořen za účelem vývoje umělé inteligence známé jako A.L.I.C.E. Jak dopadne válka mezi Říší lidí a Temným územím za přičinění tajemné dívky a hlavně za přičinění vás, hráčů? Sword Art Online Last Recollection sice slibuje stejnou zápletku jako seriálová předloha, ale čeká vás nový příběh o životě, který ještě nikdo nevyprávěl. K dispozici má být až čtyřicet hratelných postav, multiplayer podobný MMO i několik jedinečných konců. Co by se stalo, kdyby Eugeo žil? Co by se stalo, kdyby…

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.