Tails of Iron - Cover

Tails of Iron míří na MacOS

13. 3. 2022
Zdroj náhledu: Odd Bug Studio

2D souls-like RPG Tails of Iron z minulého roku si vydobylo na herním trhu své vlastní místo. Byla to především ponurá cesta mladého Redgiho vystaveného nepřízni osudu v kombinaci s pohlcující ruční malbou, jež přinesla slíbené ovoce v podobě příznivého hodnocení. Různorodé prostředí pak dokresloval hlas propůjčený dabérem Geralta z Rivie – Dougem Cocklem.

Hra si zasloužila podporu na všech platformách, až na MacOS, který byl posledním dílem skládanky. Jestliže nějací hráči v řadách jablíčkářů vůbec existují, mohou konečně začít slavit. 11. března byla oficiálně oznámena podpora Tails of Iron pro MacOS. Obraz je tedy konečně zhotoven.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.