Tajná místnost ve hře NieR:Automata byla po pěti letech objevena

Sdílet
Sdílet
Sdílet

NieR:Automata je hra z roku 2017, která se drží na vysokých pozicích pomyslného žebříčku populárních JRPG titulů a stále se dokazuje prosadit i mezi novějšími kousky. Pokračování původní hry NieR sérii oživuje nejen unikátním designem, ale i úžasným příběhem. Hráči v postapokalyptickém světě bezesporu strávili desítky hodin herní doby, ale až nyní se po pěti dlouhých letech jednomu povedlo nalézt tajnou místnost, kterou zřejmě ještě nikdo jiný neviděl.

Na Redditu se objevily záběry uživatele pod přezdívkou sadfutago, které ukazují A2 vstupující do malé tajné místnosti, na jejímž konci se nachází dlouhý žebřík. Pokud po něm slezete až dolů, naskytne se vám pohled na mohutné dveře, jež vedou do dlouhé světlé chodby. Po stranách trčí několik věží, a jakmile se hráč rozeběhne vpřed, video končí. Uživatel sadfutago popisuje svůj nález jako „kostelní chodbu“. Dveře a chodba tedy zřejmě vedou do jakési církevní oblasti.

Tento příspěvek fanoušky přiměl přicházet s několika teoriemi, ale mnozí si mysleli, že jde o modifikaci. Autor videa však prozradil, že záběry byly pořízeny na PS4, jehož verze hry neumožňuje stahování modů. Je ovšem dost pravděpodobné, že hráči zkrátka vstup do této místnosti jednoduše přehlédli, protože se dveře nacházejí na nepříliš viditelném místě. Mnozí si pokládají otázku, zda je podobná tajná místnost uschována také ve hře NieR Replicant.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn