NieR Automata – tajná místnost

Tajná místnost ve hře NieR:Automata byla po pěti letech objevena

26. 7. 2022
 

Hra NieR:Automata z roku 2017 se drží na vysokých pozicích pomyslného žebříčku populárních JRPG titulů a stále se dokazuje prosadit i mezi novějšími kousky. Pokračování původní hry NieR sérii oživuje nejen unikátním designem, ale i úžasným příběhem. Hráči v postapokalyptickém světě bezesporu strávili desítky hodin herní doby, ale až nyní se po pěti dlouhých letech jednomu povedlo nalézt tajnou místnost, kterou zřejmě ještě nikdo jiný neviděl.

Na Redditu se objevily záběry uživatele pod přezdívkou sadfutago, které ukazují A2 vstupující do malé tajné místnosti, na jejímž konci se nachází dlouhý žebřík. Pokud po něm slezete až dolů, naskytne se vám pohled na mohutné dveře, jež vedou do dlouhé světlé chodby. Po stranách trčí několik věží, a jakmile se hráč rozeběhne vpřed, video končí. Uživatel sadfutago popisuje svůj nález jako „kostelní chodbu“. Dveře a chodba tedy zřejmě vedou do jakési církevní oblasti.

Tento příspěvek fanoušky přiměl přicházet s několika teoriemi, ale mnozí si mysleli, že jde o modifikaci. Autor videa však prozradil, že záběry byly pořízeny na PS4, jehož verze hry neumožňuje stahování modů. Je ovšem dost pravděpodobné, že hráči zkrátka vstup do této místnosti jednoduše přehlédli, protože se dveře nacházejí na nepříliš viditelném místě. Mnozí si pokládají otázku, zda je podobná tajná místnost uschována také ve hře NieR Replicant.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.