Assassin’s Creed Rift se údajně odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Ačkoliv to nebylo oficiálně oznámeno, magazín Bloomberg v únoru uvedl, že Ubisoft plánuje vydat menší, skrytou hru Assassin’s Creed ještě letos nebo v roce 2023. Titul s kódovým označením Rift a postavou Basima z Assassin’s Creed Valhalla byl původně plánován jako rozšíření posledního dílu série, než se loni stal samostatnou hrou.

Ve čtvrtek Ubisoft oznámil, že odložil vydání titulu Avatar: Frontiers of Pandora a menší neoznámené prémiové akce na následující fiskální rok, který začíná v dubnu 2023. Bloomberg v pátek uvedl, že Ubisoft posunul datum vydání Riftu z února 2023 na květen nebo červen příštího roku.

Děj Riftu se údajně odehrává na Blízkém východě, včetně Bagdádu, přičemž jeho vývoj snad vede studio Ubisoftu v Bordeaux. Očekává se, že titul vyjde ještě před oficiálně oznámeným AC Infinity, na kterém spolupracují Ubisoft Quebec (Odyssey) a Ubisoft Montreal (Origins a Valhalla). Zatímco předchozí díly série se odehrávaly v určitých historických obdobích, Infinity poslouží jako platforma pro budoucí hry AC, které budou zahrnovat více prostředí, jež bude možné časem rozšiřovat.

Začátkem tohoto týdne se objevily informace, že Assassin’s Creed Infinity se bude odehrávat v asijském prostředí, pravděpodobně v Japonsku. Společnost Ubisoft nedávno uvedla, že plánuje ukázat budoucnost Assassin’s Creed na zářijové prezentaci několika her.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn