Assassin's Creed – logiáš

Assassin's Creed Rift se údajně odkládá

26. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Ačkoliv to nebylo oficiálně oznámeno, magazín Bloomberg v únoru uvedl, že Ubisoft plánuje vydat menší, skrytou hru Assassin's Creed ještě letos nebo v roce 2023. Titul s kódovým označením Rift a postavou Basima z Assassin's Creed Valhalla byl původně plánován jako rozšíření posledního dílu série, než se loni stal samostatnou hrou.

Ve čtvrtek Ubisoft oznámil, že odložil vydání titulu Avatar: Frontiers of Pandora a menší neoznámené prémiové akce na následující fiskální rok, který začíná v dubnu 2023. Bloomberg v pátek uvedl, že Ubisoft posunul datum vydání Riftu z února 2023 na květen nebo červen příštího roku.

Děj Riftu se údajně odehrává na Blízkém východě, včetně Bagdádu, přičemž jeho vývoj snad vede studio Ubisoftu v Bordeaux. Očekává se, že titul vyjde ještě před oficiálně oznámeným AC Infinity, na kterém spolupracují Ubisoft Quebec (Odyssey) a Ubisoft Montreal (Origins a Valhalla). Zatímco předchozí díly série se odehrávaly v určitých historických obdobích, Infinity poslouží jako platforma pro budoucí hry AC, které budou zahrnovat více prostředí, jež bude možné časem rozšiřovat.

Začátkem tohoto týdne se objevily informace, že Assassin's Creed Infinity se bude odehrávat v asijském prostředí, pravděpodobně v Japonsku. Společnost Ubisoft nedávno uvedla, že plánuje ukázat budoucnost Assassin's Creed na zářijové prezentaci několika her.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.