Tank Mechanic Simulator maus

Tank Mechanic Simulator – oznámení DLC

4. 1. 2022
Zdroj náhledu: DeGenerals S.A.

Tank Mechanic Simulator patří do kategorie simulátorů, ve kterých opravujete a renovujete různá vozidla, v tomto případě tanky. Jedná se o velmi povedenou hru, která má na Steamu uživatelská hodnocení 91 %, což ji škatulkuje do kategorie Velmi kladných her. Vývojáři do ní aktivně přidávají nová vozidla a tanky, které se účastnily druhé světové války, a pravidelně zveřejňují novinky a aktualizace.

Nyní si vývojáři hry připravili krátké prohlášení k nedávným událostem a problémům s tankem Maus.

Interiér tanku Maus opět v Tank Mechanic Simulator

„Vážení mechanici,

máme pro vás dobrou zprávu ohledně nedávných problémů, se kterými jsme se potýkali v interiéru tanku Maus. Oznámení DMCA Takedown, které jsme obdrželi krátce před Vánoci od společnosti Valve/Steam, bylo zrušeno!

Společnosti DeGenerals se podařilo podepsat licenční smlouvu s tvůrcem designu Maus, který jsme použili. Povolil nám použít jeho dílo v naší hře. Interiér se do hry vrátí s dalším patchem. Zatím nechceme uvádět konkrétní datum, ale pravděpodobně na začátku roku 2022.“ – DeGenerals S.A.

Zdroj: DeGenerals S.A.

Zároveň bylo oznámeno nové DLC k této příjemné hře. DLC bude uvedeno na začátku února 2022. V průběhu ledna bude také odhalena roadmapa na tento rok. Je tedy jasné, že se milovníci této hry mají na co těšit. Spolu s DLC bude také možné získat achievementy na Steamu za BT-7 (Early 1935), M18 Hellcat, IS-2, Mk IV Churchill AVRE, PzKpfw VI Ausf. B a Tiger II (H). Tyto achievementy se již delší dobu zobrazují v nabídce, nicméně není možné je získat. Jedná se totiž právě o nové vozy do hry. 

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.