Tekken

Teaser na Tekken 8 (doufejme) je venku!

10. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

O víkendu proběhl veletrh EVO 2022, na kterém se fanoušci těšili na spoustu nových oznámených her. Fanoušci legendární mlátičky Tekken, kde se proslavili především bojovníci jako Kazuya Mishima, mistr taekwonda Hwoarang nebo jeden z největších propagátorů brazilské capoeiry Eddie Brock, se dočkali. Světlo světa spatřil krátký teaser naznačující Tekken 8.

Bohužel nevíme úplně jistě, jestli se jedná o propagaci na další Tekken. Je totiž také možné, že se jedná o spin-off Tekken Tag Tournament 3. Pravděpodobnost je ale rozhodně nižší, tudíž se můžeme spíše domnívat, že půjde právě o Tekken 8. V krátké ukázce jde vidět Kazuya z úplně prvního dílu, jak shazuje z útesu svého otce. Uvidíme, jak to nakonec všechno bude, ale jedno je rozhodně jisté, těšme se, je to přece Tekken!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.