TEKKEN 8 – jiný logiáš

TEKKEN 8 láká na uzavřený betatest

21. 9. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco Studios Inc.

TEKKEN 8 poskytne příležitost vyzkoušet si pokračování, které přenese tuto legendární sérii do nové generace a pomůže z ní udělat dosud nejlepší díl série. Uzavřený betatest bude spuštěn 20. října a bude k dispozici pro PlayStation 5, Xbox X|S Series a PC, přičemž registrace jsou již otevřeny zde.

TEKKEN 8 obsahuje přepracovaný bojový systém, který zdůrazňuje plynulost a dynamiku soubojů. Účastníci mohou očekávat, že budou provádět silné kombinace, využívat jedinečné speciální pohyby každé postavy a čerpat z nových herních mechanik. Příběh pokračuje v epické sáze rodiny Mishima a jejich probíhajících konfliktech. Budete svědky intenzivní rivality mezi Jinem a Kazuyou, stejně jako zapojení dalších postav, jako je Jun, která se snaží vnést do chaotického světa TEKKENu mír a rovnováhu. TEKKEN 8 se hlouběji ponoří do složitých vztahů mezi postavami a jejich historie a odhalí tajemství obklopující rodinu Mishima i temné síly, jež hrozí, že ji pohltí.

V rámci beta testu budete mít přístup do TEKKEN Fight Lounge, odkud budete moci nejen komunikovat s ostatními hráči navzájem pomocí chatu a emotikonů, ale také si vytvářet vlastní avatary, kteří vás budou ve virtuálním prostoru reprezentovat. Společenská místnost nabídne různé možnosti přizpůsobení, díky nimž si vaše avatary přizpůsobíte pomocí různých kostýmů, doplňků a účesů. Navíc si můžete nastavit matchmaking, abyste našli soupeře s podobnou úrovní dovedností.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.