Steam Deck – detail

Valve nabízí repasované Steam Decky

10. 8. 2023
Zdroj náhledu: steamdeck.com

Pokud stále ještě váháte, zda dát šanci Steam Decku, nebo si pořídit Asus ROG Ally, možná je pro vás rozhodující cena. Společnost Valve uvedla do prodeje repasované Steam Decky za sníženou cenu, což představuje skvělou příležitost učinit výhodnou koupi. Všechny repasované modely prošly přísným testováním, aby byla zaručena jejich plná funkčnost. Mohou mít sice drobné kosmetické vady vzniklé běžným používáním, ale dostanete k nim stejnou roční záruku jako na zcela nové kousky, abyste měli klid na duši. Potenciální kupci by však neměli dlouho váhat. Počty jsou totiž omezené, ale zásoba by se měla postupně doplňovat.

Vybrat si můžete ze všech tří modelů – 64GB model za 339 $ (původně 419 $), 256GB za 439 $ (původně 549 $) a 512GB za 539 $ (původně 679 $). Steam Decky jsou nejprve resetovány do továrního nastavení, projdou aktualizací softwaru a poté jsou všechny součásti podrobeny důkladné kontrole zahrnující více než sto testů, aby zařízení odpovídalo vysokým standardům. S omezeným rozpočtem nabízí repasované modely ideální příležitost, jak své oblíbené PC tituly hrát i mimo prostředí domova.

Zdroj: Valve

Zdroj: Valve

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.