TEKKEN World Tour 2022 pomalu začíná

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Bandai Namco oznámila návrat TEKKEN World Tour 2022 u příležitosti pátého výročí posledního dílu série, Tekken 7. Novinkou letošního šampionátu je, že se ho zúčastní celkem šestnáct regionů po celém světě. Podle samotné společnosti Bandai Namco se jedná o největší počet regionů, jaký kdy šampionát měl. Nově přibyly Pákistán a severní Afrika.

V TEKKEN World Tour 2022 budou hráči soutěžit v kategoriích Master & Dojo event, Regional Finals a Global Finals. Globální finále se však uskuteční až někdy v průběhu příštího roku.
TEKKEN – TEKKEN World Tour 2022

Zdroj: Bandai Namco

Dojo jsou většinou offline nebo online události pořádané komunitou. Tato oblíbená soutěž vznikla původně ve hře TEKKEN World Tour, od té doby ji převzaly i další tituly. Počet bodů udělených nejlepším hráčům se liší v závislosti na celkovém počtu účastníků. Letos byly přidány další bodové kategorie a kategorie 48+. Chcete-li, aby se vaše akce stala součástí TEKKEN World Tour a její účastníci získávali body, musí organizátoři turnajů požádat o status Dojo prostřednictvím portálu Esports Tournament Portal.

Další informace o turnaji naleznete zde nebo na oficiálních stránkách. Turnaj se zahajuje 24. června.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn