Jak mohla vypadat nejnovější hra od Marvelu

Jak mohla vypadat nejnovější hra od Marvelu

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Ramiro Galan

Minulý rok se začaly objevovat zvěsti o nové MMO hře s postavami licencovanými společností Marvel. Kromě toho, že za hrou stál designer Jack Emmert, se o ní příliš mnoho nevědělo. Tento měsíc se na webu objevilo oznámení, že vývoj hry byl ukončen a vývojářský tým bude rozprostřen po jiných projektech.

Oficiálně bychom vlastně ani neměli vědět, jak měla nová hra vypadat. Naštěstí Ramiro Galan, jeden z umělců pracujících na vývoji, se pochlubil svými výtvory na internetu, díky čemuž se teď můžeme podívat, jak by v nepojmenované hře vypadal editor postav

Zdroj: Ramiro Galan

Zdroj: Ramiro GalanGalan ve svém příspěvku prozradil, že při vytváření postav byl kladen důraz zejména na zářivé barvy, které měly vzdát hold filmu Spider-Man: Paralelní světy. Jak moc se jim podařilo Spider-Mana napodobit, můžete posoudit sami

.Podle získaných obrázků spočívala úprava vaší postavy nejen v jedinečných rysech vašeho vzhledu, ale i v například ve volbě správně hrdinského šatníku, případně ve výběru vašich superschopností. Při tvorbě postavy mělo následně přijít na řadu rozhodování mezi jednou ze čtyř frakcí, kterými byli X-Meni, S.H.I.E.L.D., Fantastická čtyřka nebo Avengeři.

Design postav vypadá rozhodně zajímavě a interakce mezi jednotlivými frakcemi mohla také do videoherního světa přinést něco nového. Bohužel, tento projekt skončil v křemíkovém nebi ještě dříve, než jsme měli možnost jej sami vyzkoušet. Plány herních studií jsou však nevyzpytatelné, a již brzy se možná dočkáme podobné hry.


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.