Jak mohla vypadat nejnovější hra od Marvelu

Jak mohla vypadat nejnovější hra od Marvelu

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Ramiro Galan

Minulý rok se začaly objevovat zvěsti o nové MMO hře s postavami licencovanými společností Marvel. Kromě toho, že za hrou stál designer Jack Emmert, se o ní příliš mnoho nevědělo. Tento měsíc se na webu objevilo oznámení, že vývoj hry byl ukončen a vývojářský tým bude rozprostřen po jiných projektech.

Oficiálně bychom vlastně ani neměli vědět, jak měla nová hra vypadat. Naštěstí Ramiro Galan, jeden z umělců pracujících na vývoji, se pochlubil svými výtvory na internetu, díky čemuž se teď můžeme podívat, jak by v nepojmenované hře vypadal editor postav

Zdroj: Ramiro Galan

Zdroj: Ramiro GalanGalan ve svém příspěvku prozradil, že při vytváření postav byl kladen důraz zejména na zářivé barvy, které měly vzdát hold filmu Spider-Man: Paralelní světy. Jak moc se jim podařilo Spider-Mana napodobit, můžete posoudit sami

.Podle získaných obrázků spočívala úprava vaší postavy nejen v jedinečných rysech vašeho vzhledu, ale i v například ve volbě správně hrdinského šatníku, případně ve výběru vašich superschopností. Při tvorbě postavy mělo následně přijít na řadu rozhodování mezi jednou ze čtyř frakcí, kterými byli X-Meni, S.H.I.E.L.D., Fantastická čtyřka nebo Avengeři.

Design postav vypadá rozhodně zajímavě a interakce mezi jednotlivými frakcemi mohla také do videoherního světa přinést něco nového. Bohužel, tento projekt skončil v křemíkovém nebi ještě dříve, než jsme měli možnost jej sami vyzkoušet. Plány herních studií jsou však nevyzpytatelné, a již brzy se možná dočkáme podobné hry.


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.