The Cycle: Frontier nás nechá čelit nástrahám už začátkem června

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: YAGER
Již dlouho připravovaná a v uzavřené betě testovaná multiplayerová akce od studia Yager, které se před deseti lety proslavilo kultovní válečnou akcí Spec Ops: The Line, má konečně stanovené datum vydání. Na honbu za exotickými surovinami a poklady na nebezpečné planetě Fortuna III se hráči budou moci vydat již 8. června.
The Cycle: Frontier již dlouho poutá pozornost i přesto, že jej lze v mnoha aspektech přirovnat k jiným titulům a mezi jeho silné stránky tedy nepatří originalita. Grafická stylizace připomíná například No Man’s Sky, zatímco hratelnost má blízko k Escape from Tarkov.
Hráč je vysazen v nehostinném prostředí cizí planety, na níž zuří smrtící bouře. Tam čelí jednak ostatním hráčům a jednak počítačem ovládaným monstrům, přičemž jeho hlavním úkolem je různými způsoby získávat cenné předměty a materiály, s nimiž pak musí bez úhony z planety zase odletět. V případě smrti o všechen loot i vybavení přichází. Hra si tedy zakládá na vysoko položené výzvě a svazování velkého rizika s proporčně velkou odměnou.
The Cycle: Frontier bude dostupný zdarma v režimu free-to-play na Steamu a Epic Storu.
Článek pro Gaming Professors napsal Miroslav Libicher.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn