Black Book – úvodka

Temná adventura a arkádová plošinovka zdarma na Epic Games Store

17. 8. 2023
Zdroj náhledu: Morteshka

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat temnou adventuru Black Book a arkádovou plošinovku Dodo Peak.

Black Book

Ve hře Black Book hledá čarodějnice Vasilisa titulní Černou knihu (Black Book). Ta má mít mnohé magické schopnosti, zejména moc oživovat mrtvé. Při procházení temným světem slovanského folklóru jsou na denním pořádku souboje založené na kartách. V rámci hlavního příběhu i vedlejšího obsahu se setkáte s přátelskými společníky, dostanete démony na svou stranu a budete sbírat karty, které posílí vaše schopnosti. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Black Book bude na Epic Games Store k dispozici do 24. srpna 2023.

Dodo Peak

https://www.youtube.com/watch?v=N_WfxD_sr68Dodo Peak je klasickou arkádovou plošinovkou, v níž je vaším úkolem v co nejrychlejším možném čase překonat každou úroveň. Zároveň se musíte vyhýbat nebezpečným nepřátelům a sbírat mince či různé extra bonusy, jež vám přidají různé speciální schopnosti, jako je větší síla či rychlost.

Dodo Peak bude na Epic Games Store rovněž k dispozici do 24. srpna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.