Starfield intro art

Starfield je připraven k vydání. Hráči na Xboxu mohou hru začít předběžně stahovat

17. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Starfield obdržel status zvaný Gold. Nic už tedy zřejmě nebrání úspěšnému vydání očekávaného vesmírného RPG, které já osobně považuji za nejočekávanější hru letošního roku. Dokonce ani Stalker 2, jenž má taktéž údajně vyjít letos, ve mně nevzbuzuje takové emoce jako právě nadcházející hra od Bethesdy. Jen připomeňme, že titul dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series, přičemž majitelé dražší Premium Edition budou moci hru vyzkoušet již 1. září.

Spolu s tím vyšlo také oznámení, že možnost předběžného stažení bude k dispozici již dnes pro konzole Xbox Series a 30. srpna pro PC. Pokud tedy nemáte zrovna co stahovat a máte dostatek volného místa na svém disku, můžete se na vydání hry připravit co možná nejlépe.

Pokud se vám nicméně nechce Starfield kupovat za plnou cenu, můžete počkat na oficiální vydání, které zároveň přidá titul i do předplatného Xbox Game Pass. Vesmírné RPG od Bethesdy se v současnosti také rozdává zcela zdarma při koupi nové grafické karty nebo procesoru od AMD.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.