The Last of Us – seriíl logiáš

Dočká se seriál The Last of Us více sezón?

17. 8. 2023
Zdroj náhledu: HBO

Seriál The Last of Us, který vychází ze stejnojmenné populární hry studia Naughty Dog, zřejmě dostane více sezón, než se původně plánovalo. Podle showrunnera Craiga Mazina by projekt mohl mít až pět sérií. Tato zpráva nepochybně potěší ty, kteří netrpělivě očekávají další cestu Joela a Ellie.

Mazin navíc prozradil během rozhovoru se zahraničním časopisem The Hollywood Reporter, že seriál již našel svou Abby, a to i přesto, že kvůli stávce bylo oznámení o obsazení pozastaveno. Toto sdělení určitě roznítí nadšení fanoušků, kteří se nemohou dočkat dalších postav ze světa The Last of Us. Na otázku, kolik epizod bude mít druhá série, Mazin odpověděl, že jich nebude ani deset, ani devět. Ve skutečnosti poskytli HBO svou představu o tom, jak by měl seriál probíhat v mnoha sezónách, a ne pouze v jedné.

Mazin se také krátce zmínil o možnosti čtvrté série, když byl dotázán, zda jsou v současné době pro The Last Of Us plánovány čtyři sezóny. Odpověděl, že člověk nikdy neví; „mohou to být tři nebo pět řad, nicméně čtyři zní rozumně.“

„Vzhledem k předkládanému příběhu budou některé sezóny vyžadovat méně epizod než jiné. Záleží totiž na tom, aby fanoušci na konci sezóny řekli, to byla dobrá sezóna.“ Ačkoliv Mazin v tuto chvíli nechce specifikovat konkrétní počet, potvrzuje, že příběh druhé řady se nevejde do jedné série.

Pro fanoušky původní hry je druhá sezóna seriálu velmi očekávaným projektem. 

Pokud titul neznáte, zde je stručné vysvětlení herní verze: hráči se ujímají role Joela, co má za úkol dopravit mladou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy, jež byly zasaženy houbovou infekcí. Titul si vysloužil řadu ocenění a mezi hráčskou veřejností je poměrně oblíben.

Na základě úspěchu hry vznikl seriál The Last of Us pro streamovací platformu HBO Max. Tento projekt se zatím jeví jako velmi slibný a fanoušci se už nemohou dočkat, kam se jejich oblíbené postavy vydají na další cestu. Podle oznámení Craiga Mazina mohou nyní fanoušci očekávat více sezón, než se původně předpokládalo. Rozhodně se vyplatí sledovat vývoj tohoto projektu a očekávat další novinky týkající se The Last of Us.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.