Temné dobrodružné RPG Black Book přichází v srpnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Ve hře Black Book hledá čarodějnice Vasilisa titulní Černou knihu (Black Book). Ta má mít mnohé magické schopnosti, zejména moc oživovat mrtvé. Při procházení temným světem slovanského folklóru jsou na denním pořádku souboje založené na kartách. V rámci hlavního příběhu i vedlejšího obsahu se setkáte s přátelskými společníky, dostanete démony na svou stranu a budete sbírat karty, které posílí vaše schopnosti. Dbejte však na to, abyste své démony zaměstnali, protože pokud je nebudete bavit, začnou vás otravovat, a dokonce vám budou škodit! Různé vesnice, městečka a další vcelku přívětivá místa vám při postupu temnými lesy nabídnou určitý oddech od hord nebezpečných a zlověstných nadpřirozených nepřátel.

Black Book fight

Zdroj: igdb.com

Čarodějka hledá tajemnou knihu Black Book

Na Steamu máte i možnost vyzkoušet zdarma prologovou kapitolu. Prologová kapitola zahrnuje příběh o tom, jak se stala Vasilisa čarodějkou, a prolíná se s hlavním příběhem hry. Níže se můžete podívat na nejnovější trailer ke hře.

Společnosti Morteshka a HypeTrain Digital oznámily datum vydání hry, která vyjde 10. srpna. Black Book vyjde na Steamu, EGS, GOGu, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Hru naleznete zde.

Zdroj: gameinformer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn