Tensura Scarlet Bond náhled

Tensura Scarlet Bond by měl dorazit na začátku roku 2023

6. 7. 2022
Zdroj náhledu: Crunchyroll Collection / Youtube

Na Crunchyrollu se objevila informace, že film k anime That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond má vyjít už na začátku roku 2023. Tento film bude mít premiéru v Japonsku sice už v listopadu tohoto roku, nicméně do světa bude vypuštěn velice brzy a to je pro všechny fanoušky Tensura Scarlet Bond skvělá zpráva.

Pokud anime neznáte, tak se jedná o klasické isekai, kdy se hrdina objeví v novém světě a je pouze na něm, aby začal svůj nový život. V tomto případě se ale objeví v novém světě jako sliz, který je ovšem neskutečně mocný, a tak postupně zbuduje svoji vlastní říši a rozhodne se páchat především dobro. Mimochodem Tensura Scarlet Bond je natolik úspěšné, že se stalo jedním z nejlepších anime roku 2021.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.