Test Drive Unlimited Solar Crown - náhledovka

Test Drive Unlimited: Solar Crown zřejmě vyjde až začátkem příštího roku

5. 7. 2023
Zdroj náhledu: Nacon

Naznačuje to nový dokument vydavatele, podle kterého je vydání nové závodní hry Test Drive Unlimited: Solar Crown posunuto na první čtvrtletí roku 2024.

Oficiální odhalení nového dílu proběhlo již v roce 2020, přičemž samotné vydání bylo původně naplánováno na září 2022. Poté byl Test Drive Unlimited: Solar Crown odložen na rok 2023 a zároveň došlo ke zrušení verzí pro starší generaci konzolí. Podle nejnovější finanční zprávy Naconu bylo vydání opět posunuto na první čtvrtletí příštího roku, což znamená, že by titul měl přijít někdy v průběhu ledna až března. Snad se bude jednat již o finální termín a žádného dalšího odkladu se už nedočkáme.

Test Drive nabídne otevřené město Hong Kong v měřítku 1 : 1. Těšit se můžeme na licencovaná auta značek Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge a Bugatti a rovněž na přibližně 600 km silnic. Titul je plánován na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.