NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS přibližuje originální příběh Boruta

4. 7. 2023
Zdroj náhledu: Cenega

Příběhový režim nové hry NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS bude obsahovat vlastní originální příběh, který bude zaměřen na Boruta. V souvislosti s tím vyšla také ukázka, která jej více přibližuje.

Děj hry se bude odehrávat v době, kdy je ve světě nindžů opět mír a Naruto se stal hokage. Boruto objeví populární hru Ninja Heroes a setká se s Nanashi. Mezitím se ve skutečném světě stane něco neobvyklého a hrozí vypuknutí Páté velké války nindžů. Zatímco se svět nindžů ponořil do nebývalého chaosu, Boruto si uvědomí, že onu válku se snaží rozpoutat tajemný muž jménem Merz.

Kromě vlastního příběhu bude obsahovat NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS také klasickou zápletku, která se zaměří na vztah mezi Narutem a Sasukem. Hra dorazí ještě letos na PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.