Testament The Order of High Human

Testament: The Order of High Human nadchne milovníky fantasy

24. 5. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Fairyship Games konečně představilo novinku, která zaujme všechny fanoušky fantasy už od prvního pohledu. V Testament: The Order of High Human se staneme nesmrtelným králem vznešených lidí, jehož zradí vlastní bratr. Onen zhrzený král si tak vytyčí jediný cíl, a to pomstít se. To ale nebude jednoduché, první musí porazit všechny přívržence nového diktátora.

Titul se profiluje jako akční RPG s důrazem na souboje. Čeká nás také několik puzzlů, nějaký ten průzkum a hromada bitek. V první ukázce si můžeme prohlédnout několik záběrů z gameplaye. Ačkoliv ještě nevidíme souboje, prvotní pohled vypadá skvěle. Autoři dokonce přislíbili i předměty, s nimiž budeme moci hru rozbít, ať už je tím myšleno cokoliv. Testament: The Order of High Human zatím nemá datum vydání, ale objeví se na PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a samozřejmě na PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.