The Ascent – Nové DLC?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Neon Giant

O povedené akční hře z izometrického (ptačího) pohledu The Ascent jste si mohli přečíst v naší recenzi. The Ascent je kyberpunková akční střílečka s prvky RPG, kterou vyvinula společnost Neon Giant a jejíž děj se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Jste zaměstnancem (otrokem) Ascent Group, největší korporace na Velesu. Trčíte v hlubokých a vlhkých útrobách jejich rozsáhlé základny a děláte podřadné práce, které vám přidělí. Odpočítáváte cykly do konce smlouvy nebo do své blížící se smrti – podle toho, co nastane dříve. Jednoho dne je ale Ascent Group z neznámých důvodů uzavřena a vy se musíte chopit zbraně. Nyní, takřka po půl roce od vydání hry, se však „něco děje“.

the ascent achievs new

Výzva pro achievement huntery v The Ascent?

Jak můžete vidět na obrázku výše, do této akční řežby bylo přidáno celkem 20 zatím blíže nepopsaných achievementů, které signalizují, že se něco připravuje. Bohužel však ještě nejsou známy přesné informace ani nebyla žádná zmínka na oficiálním webu či stránce hry na Steamu.

Podle některých odhadů se bude jednat o nové DLC. Otázkou však zůstává, do jaké dějové sféry DLC zapadne, případně zda se bude jednat o rozšíření příběhu, nebo spíše záležitost kooperace či PvP. Celou záležitost budeme i nadále sledovat a o tomto kyberpunkovém titulu vás dále budeme informovat.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn