Evil Dead The Game – přímý zásah

Do Evil Dead: The Game přichází Kovář

28. 10. 2022
 

Evil Dead: The Game je titul, na který jsme čekali roky. Opravdu se mi nechce věřit, že už je to pět měsíců, co jsem tuto brutální kooperativní mlátičku recenzoval. Tehdy si mnozí mysleli, že hra nemá šanci prorazit a že to vývojáři ze Saber Interactive vzdají, ale naštěstí se tak nestalo a Evil Dead se rozšiřuje o další nový obsah. V rámci aktualizace Hail to the King byl do Evil Dead: The Game přidán kovář z filmu Army of Darkness. Pro ty, kteří film neznají, je to postava, co pomohla Ashovi vytvořit jeho ikonickou robotickou ruku, zatímco společně přestavovali jeho Deltu (Ashovo auto). Největší ironií je, že se to odehrávalo ve středověku. Tady začíná drobný zádrhel, protože pokud jste typ hráče, který rád střílí nepřátele na dálku, Kovář není nic pro vás. Je to zatím jediná postava, která nemůže používat zbraně na dálku a raději vše řeší postaru zblízka.

Kovář má také jedinečnou speciální schopnost, která mu umožňuje sbírat na bojišti kovový šrot a vyrábět z něj náhodné zbraně pro zbytek týmu. Čím více šrotu nasbíráte, tím větší je pravděpodobnost, že z něj vyrobíte účinnou zbraň. Kovář je součástí prvního season passu hry nebo jej lze zakoupit v balíčku, který obsahuje několik nových skinů. Nemusíte se však bát, aktualizace nabízí také bezplatné doplňky. Prvním z nich je nová kampaň s Jindřichem Rudým, která se odehrává na hradě Kandar. Přidány byly také dvě zbraně, z nichž jedna je rychlopalná kuše a druhá quarterstaff.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.