The Callisto Protocol – úvodka

The Callisto Protocol představuje nového nepřítele

3. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Od posledního setkání s Issacem uplynulo téměř deset let a fanoušci netrpělivě očekávají další díl této sci-fi hororové série o přežití. EA pracuje na remaku Dead Space, zatímco jeho tvůrce Glen Schofield ve svém studiu Striking Distance vytváří jakéhosi duchovního nástupce s názvem The Callisto Protocol.

The Callisto Protocol má v současné době datum vydání 2. prosince a očekává se, že bude k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X. Po spuštění hry se ocitnete v děsivém světě sci-fi hororu, kde budete muset bojovat s nejrůznějšími strašidelnými monstry. Režisér Glen Schofield se nedávno na svém twitteru pochlubil jednou z těchto potvor.

V nedávném tweetu Schofield odhalil dalšího nepřítele jménem Blind. Tento typ lidského tvora nemá oči, zato jeho tělo zdobí chapadla. Podle Schofielda se tento druh přizpůsobil tmě, proto na něj pravděpodobně narazíte při průzkumu špatně osvětlených oblastí. Už teď mohu říct, že se do těchto prostor opravdu chci dostat. Příběh se odehrává v trestanecké kolonii na Callistu, měsíci Jupiteru. Vězeň Jacob Lee, hlavní hratelná postava, je oblečen do kostýmu inspirovaného oblečením Isaaca Clarka z Dead Space. Po estetické stránce se Callisto Protocol inspiruje jeho univerzem, ovšem zároveň se snaží vytvořit vlastní identitu na poli survival hororu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.