Dead Space – Issac

Dead Space Remake má konečně datum vydání

13. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Remake očekávaného titulu Dead Space má jasné datum vydání. Sci-fi survival horor vyjde 27. ledna 2023 a bude kompletně přepracován na enginu Frostbite, potvrdila EA. A musím říct, že zatím vypadá opravdu skvěle. Navzdory mým počátečním obavám je patrné, že si tvůrci dali záležet na celkové atmosféře, která funguje překvapivě dobře, alespoň prozatím po vizuální stránce.

Nakonec pomalu začínám věřit, že to bude nejlepší remake všech dob. Vývojáři tvrdí, že se pracuje na alfa verzi hry, a o nové informace se podělili v dlouhé diskuzi zaměřené na přepracovanou grafiku. Vývojářské studio EA Motive již odhalilo ozvučení remaku Dead Space, včetně vylepšeného systému A.L.I.V.E. pro dýchání a dialogy hlavní postavy Isaaca.

Děláme velké pokroky směrem k vydání alfa verze a s potěšením oznamujeme, že hra bude spuštěna v lednu příštího roku,“ uvedl hlavní producent Phillippe Ducharme v tiskové zprávě.

Nemůžeme se dočkat, až se hráči, staří i noví, přesvědčí, jak jsme v remaku vylepšili původní zážitek, aby byl stejně strhující i pro tuto generaci.“

Kreativní ředitel Roman Campos-Oriola uvedl, že vývojový tým by se nyní měl ponořit do práce a pracovat na odhalení celé hry, které je v současné době naplánováno na říjen – pravděpodobně a příhodně na Halloween.Pokud jste zmeškali nejnovější livestream z vývoje Dead Space, můžete se na něj podívat níže v plném znění.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.