The Crew Motorfest

The Crew Motorfest nenadchnul, ale fanoušky aut určitě zaujme

14. 6. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Na Ubisoft Forward jsme se mohli dočkat i pořádné ukázky arkádové open-world závodní hry The Crew Motorfest. Bohužel musím říct, že se jedná o jedno velké zklamání. Grafická podoba vypadá dle ukázek velmi zastarale, jako takový chudší příbuzný nejnovějších závodních her. Na stranu druhou, grafika není vše a dle videí, která byla k vidění, by vše ostatní mohlo být velmi dobře vyladěné.

Kromě klasických závodů se totiž dočkáme i tematických kampaní, které by měly hráče přivést více do automobilové kultury, což zní samo o sobě naprosto fantasticky. Mohou se tak vyřádit i ti, kteří nejsou fanoušci závodních her ani aut. The Crew Motorfest vyjde už 14. září letošního roku na PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S, Amazon Luna a samozřejmě PC. Mimochodem, první trailer má nabušenou hudbu, takže doporučím ztlumit repráky, abyste nevyplašili okolí, jako když túrujete svůj vůz.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.