Fable – logiáš

Nové Fable se připomíná

12. 6. 2023
Zdroj náhledu: @fable

Nové Fable od Playground Games bylo oznámeno již dříve, ale nejnovější trailer nám dává lepší představu o komediálním tónu hry. V traileru (ale pravděpodobně ne v plné hře) vystupuje Richard Ayoade ze seriálu The IT Crowd v roli Davea, který vysvětluje, že věk hrdinů je pryč a budoucnost patří zemědělství. Vzápětí se však ukáže, že Ayoadeova postava je obr, bránící se hrdinům, kteří se snaží jeho domov napadnout.

Odtud začíná akční sekvence, v níž hrdina předbíhá obra Ayoadeho. V závěru je odhaleno, že hrdina porazil obra, ukázkou toho, jak sedí na jeho roztříštěných brýlích. Popis traileru na YouTube sdílí informaci, že tento nový díl se bude nadále odehrávat v Albionu. Žádné datum vydání nebylo odhaleno, ale hra bude k dispozici na Game Passu první den.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.