South of Midnight – Hazel

South of Midnight je další novinkou z Xbox Games Showcase

12. 6. 2023
Zdroj náhledu: Compulsion Games

Včerejší Xbox Games Showcase v rámci Summer Game Festu odhalila spousty novinek, v které herní komunita tajně doufala. Na své si přišli také další vývojáři, kteří představili zcela nové tituly. Mezi takové se může řadit i třetí počin kanadského studia Compulsion Games, temné fantasy South of Midnight. Bohužel jsme se toho nedozvěděli mnoho a dvouminutový teaser nenabídl nic jiného než filmový trailer i přesto, že Aaron Greenberg ještě nedávno přislíbil přímo záběry ze hry. South of Midnight je zřejmě to malé procento projektů, co ještě nejsou plně připraveny ukázat záběry ze hry, ale přesto o sobě světu chtějí dát vědět.

I když jsme se toho o South of Midnight moc nedozvěděli, mohli jsme si všimnout temné stylizace připomínající styl Tima Burtona. Xbox následně sdílel pár doplňujících informací. South of Midnight bude akční adventura z pohledu třetí osoby. Hráči se ujmou role Hazel na hrdinské misi, a to lapit všechny nadpřirozené bytosti, které se dostaly do jejího světa. Kreativní ředitel hry David Sears řekl, že prostředí titulu čerpá inspiraci z amerického jihu. S Hazel tak budete prozkoumávat mýty a setkávat se s bytostmi jižanského folklóru, abyste odhalili minulost vlastní rodiny.

Titul je stále ve vývoji a prozatím se neví, kdy přesně pro PC a Xbox Series X/S vyjde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.