Desková hra Sniper Elite vyjde na konci tohoto roku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rebelion Unplugged
Fanoušci nekonečné série Sniper Elite se radují z nového přírůstku, zatímco jinde vzniká stejnojmenný, tentokrát deskoherní titul. Sniper Elite: The Board Game je stealthová hra s notnou dávkou klamu a dedukce. Je určena pro jednoho až čtyři hráče ve věku alespoň čtrnácti let. Hráči si mezi sebou rozdělí role elitního odstřelovače Karla Fairburnea a německých vojáků. Úkol je naprosto jednoduchý, likvidace cíle je jediným východiskem.
Stejně jako se to doporučuje ve hrách, i zde by měl odstřelovač zůstat nepovšimnut za pomoci skrytého herního plánu. Němečtí vojáci by měli blokovat průchozí cesty a znemožnit tak odstřelovači přístup do pevnosti, nebo ho rovnou polapit a zabít.
Již nyní jsou na stole dvě možná rozšíření. Sniper Elite: Eagle’s Nest, které přidává dvě herní mapy a Sniper Elite: Deluxe Upgrade Kit, jež hru obohatí figurkami specialistů a specifickými tokeny. Podle zveřejněných informací by měly předobjednávky odstartovat 1. června. Dostupná by hra měla být již koncem tohoto roku.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn