Sniper Elite The Board Game – náhledový obrázek

Desková hra Sniper Elite vyjde na konci tohoto roku

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Rebelion Unplugged

Fanoušci nekonečné série Sniper Elite se radují z nového přírůstku, zatímco jinde vzniká stejnojmenný, tentokrát deskoherní titul. Desková hra Sniper Elite (Sniper Elite: The Board Game) je stealthová hra s notnou dávkou klamu a dedukce. Je určena pro jednoho až čtyři hráče ve věku alespoň čtrnácti let. Hráči si mezi sebou rozdělí role elitního odstřelovače Karla Fairburnea a německých vojáků. Úkol je naprosto jednoduchý, likvidace cíle je jediným východiskem.

Stejně jako se to doporučuje ve hrách, i zde by měl odstřelovač zůstat nepovšimnut za pomoci skrytého herního plánu. Němečtí vojáci by měli blokovat průchozí cesty a znemožnit tak odstřelovači přístup do pevnosti, nebo ho rovnou polapit a zabít. Již nyní jsou na stole dvě možná rozšíření. Sniper Elite: Eagle’s Nest, které přidává dvě herní mapy a Sniper Elite: Deluxe Upgrade Kit, jež hru obohatí figurkami specialistů a specifickými tokeny. Podle zveřejněných informací by měly předobjednávky odstartovat 1. června. Dostupná by desková hra Sniper Elite měla být již koncem tohoto roku. Mezitím si můžete přečíst recenze deskových her.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.