The Day Before náhled

The Day Before je nejočekávanější hrou na Steamu

1. 12. 2023
Zdroj náhledu: FNTASTIC

The Day Before si s sebou nese tolik kontroverze, že jsem si snad i myslela, že nad ni většina hráčů zanevře. Opak je ale pravdou, nadcházející survivalová MMO hra je nyní nejočekávanější hrou na Steamu, a to docela s velkým náskokem. Dle webu Steambase má titul neuvěřitelných 249 486 sledujících. Na druhém místě se nachází survivalovka v otevřeném světě, a to Nightingale od vývojářského studia Inflexion Games.

The Day Before má za sebou docela krušné časy, poprvé byl odložen již v květnu minulého roku, a to z června 2022 o téměř celý rok, kvůli přechodu na Unreal Engine 5. Titul měl vyjít tedy 1. března, ale jak víme, ani toto datum se vývojářskému studio Fntastic nepodařilo dodržet. Další odklad se konal 26. května, kdy se řešil spor o ochranou známku pro název hry, proto byl titul následně stažen i ze Steamu. V ten moment začaly na povrch vylézat informace o nereálnosti titulu, vůči čemu se vývojářské studio ostře ohradilo. Nicméně toto není vše, následovalo ještě další odložení, a to z 10. listopadu na 7. prosince, což je konečně finální datum vydání, nicméně hra nakonec bude dostupná zatím pouze v předběžném přístupu.

Po takové nehezké historii je pro mě velkým překvapením, že zrovna The Day Before je nejočekávanější hrou na Steamu. Asi nezbývá nic jiného než doufat, že hra bude vydařená a hráči tak nakonec nebudou zklamaní.

Pokud The Day Before budete chtít dát šanci, v předběžném přístupu bude titul možný zakoupit za 39 dolarů. Jakmile vyjde plná verze, cena se zvedne asi o 10 dolarů, avšak pokud si hru zakoupíte již v předběžném přístupu, doplácet nebudete nic.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.