Jitsu Squad - Epic Games Store

Dvě bojové hry zdarma na Epic Games Store

30. 11. 2023
Zdroj náhledu: Tanuki Creative Studio

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát se bude jednat o dvě bojovky, a to konkrétně o Mighty Fight Federation od vývojářů z Komi Games a Jitsu Squad od studia Tanuki Creative Studio. Nové hry v rozdávačce nahrazují akční vesmírný titul z minulého týdne Deliver Us Mars.

Mighty Fight Federation

Bojová hra s názvem Mighty Fight Federation je tak trochu návratem do klasických 3D arén. Naším úkolem bude likvidovat protivníky, vytvářet různá komba a využívat speciální schopnosti s jedním jediným cílem, a to zničit ostatní. Titul můžete hrát jak v rámci jednoho hráče, tak i v online či lokálním multiplayeru až se čtyřmi hráči. Mighty Fight Federation rovněž podporuje možnost rozdělení obrazovky. Hra ve více lidech na jednom počítači tak nepředstavuje vůbec žádný problém.

Mighty Fight Federation bude na Epic Games Store k dispozici do 7. prosince 2023.

Jitsu Squad

Druhou bojovkou a zároveň i multiplayerovou hrou je Jitsu Squad. Jak už název napovídá, jedná se o kooperativní záležitost pro čtyři hráče, která se v mnoha ohledech inspiruje světem Capcomu a Marvelu. Rychlostí a intenzitou bojů se titul hodně přibližuje například Dragon Ball FighterZ nebo Super Smash Bros. Několik mechanik her je ale úzce spjato s hrami Final Fight či Streets of Rage.

Jitsu Squad bude rovněž na Epic Games Store k dispozici do 7. prosince 2023. Příští týden se můžeme těšit na dvojici her GigaBash a Predecessor. Kromě rozdávání na Epic Games Store si můžete do své knihovny přidat i Assassin’s Creed: Syndicate, který po omezenou dobu rozdává na svých stránkách Ubisoft.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.