Last Train Home – úvodka

The Last Train Home se ukázal v první hodině kampaně

3. 9. 2023
 

Dvojice Petr Kolář a Florian Emmerich na vývojářském streamu provedla své diváky první hodinou blížící se české RTS hry Last Train Home. Ve hře tak bude celkem pět hratelných tříd legionářů: střelec, medik, průzkumník, granátník a kulometčík. Každá třída má unikátní počáteční schopnost, která se vám v boji vyplatí. Třeba střelci mají bajonet a průzkumníci dalekohled. Vojákům následně s levelováním přibývají další aktivní i pasivní schopnosti.

Levelování ale funguje trošku jinak, než můžete být zvyklí. Zkušenosti za plnění úkolů jsou rozděleny rovným dílem mezi všechny účastníky, takže čím méně vojáků si vezmete, tím více zkušeností dostanete. Prakticky se stáváte Bratrstvem neohrožených (ten seriál se blíží na Netflix a já už nemohu dospat). Po úspěšné misi pak sami rozdělujete odměny a vyznamenání. Jednotliví členové vlaku mohou získat unikátní osobnostní rysy, jež se dokonce mohou promítnout do chování jedinců v dialozích s postavami. Prostě a jednoduše, koukněte na hodinový stream a navnaďte se, bude ukázáno jedno ze zajímavých období našich dějin.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.