PlayStation 5 – Sony konzole

Sony od září zdražuje předplatné PlayStation Plus

1. 9. 2023
Zdroj náhledu: Sony

S příchodem nového školního roku přichází i jedna nemilá zpráva. Sony oficiálně zvyšuje ceny u ročního předplatného PlayStation Plus. Nové ceny by měly vejít v platnost 6. září. Jak to bude konkrétně u nás v České republice, není prozatím známé.

PlayStation 5 – Sony konzole

Zdroj: Sony

Základní verze PlayStation Plus Essential stojí na jeden rok 59,99 euro. Nově by to mělo být 71,99 euro, tedy rozdíl 12 euro, což při současném kurzu vychází na přibližně 290 Kč. Druhý tarif PlayStation Plus Extra zdraží z 99,99 euro na 125,99 euro, rozdíl 26 euro (625 Kč), což už není zanedbatelná částka. Nejvyšší PlayStation Plus Premium už zdraží za rok o skoro 800 Kč (32 euro) ze 119,99 euro na 151,99 euro.

Jak to s novými cenami bude u nás, není známo. Pokud se zdražení dotkne i českých uživatelů, s čímž tak nějak počítáme, budeme vás samozřejmě včas informovat. V souvislosti s PS Plus byly včera odhaleny také nové hry na měsíc září.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.