The Planet Crafter náhled

The Planet Crafter opustil předběžný přístup

13. 4. 2024
Zdroj náhledu: Miju Games

Dámy a pánové, má srdcová survivalová hra The Planet Crafter, kterou jsem recenzovala již téměř před 2 roky opustila již 10. dubna předběžný přístup. Titul v předběžném přístupu vyšel již 24. března roku 2022 a velmi rychle se na Steamu stal mezi hráči populární. Dle mého osobního názoru se jedná o jeden z nejlepších survivalových počinů poslední doby. Vývojářské studio Miju Games si s hrou vyhrálo do posledního detailu a během předběžného přístupu se o hru vzorně staralo a vnímalo zpětnou vazbu od svých hráčů.

V The Planet Crafter se ocitnete v roli odsouzeného vězně a váš trest je následující – proměnit vyprahlou planetu plnou písku na místo života a zeleně. Pokud se vám to povede, budete zproštěni všech obvinění a opět budete svobodný jedinec. Co se mi velmi líbí je fakt, že vašim jediným nepřítelem je hlad, žízeň a absence kyslíku v atmosféře, v temnotě na vás žádní nepřátelé naštěstí nečekají.

V průběhu dvou let tvůrci na hře velmi úsilovně pracovali a do hry bylo přidáno již spoustu nového, jako například další úrovně terraformace, nové biomy nebo například nové rakety. Nyní s plnou verzí hry bylo také představeno několik novinek. Tou první a nejspíše největší je kooperativní mód. Nyní můžete The Planet Crafter hrát až v desetičlenné skupince přátel, což je dle mého naprosto skvělá zpráva. Dále byly opět přidány nové biomy, tudíž herní svět se zase o trochu rozrostl. Ke konci všeho se můžeme těšit z několika nových itemů a rozšíření herního příběhu.

Pokud vás titul zaujal, na Steamu si nyní můžete bezplatně vyzkoušet demo, nebo si hru rovnou koupit za akční cenu 16,79 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.