The Tale of the Outcasts náhled

The Tale of the Outcasts bude mít animovanou adaptaci

6. 7. 2022
Zdroj náhledu: nokemono-anime.com

Manga série Tale of the Outcasts (neboli Nokemono-tachi no Yoru) bude mít svou animovanou adaptaci. Tato fantasy série zasazená do britského impéria s tím zároveň vydala i svou první upoutávku v podobě prvního obrázku, jak by vše mohlo vypadat. Mangu psal a ilustroval Makoto Hoshino, který se sám k adaptaci vyjádřil: „Díky nadšení mnoha lidí budeme schopni vytvořit i anime. Když jsem seděl na schůzce se scénářem poprvé, nemohl jsem se odtrhnout od knihy, kterou režiséři drželi a která byla pokryta poznámkami... Přijďte se prosím podívat na cestu ‚Tale of the Outcasts‘ na kterém se podílí hned několik vášnivých tvůrců!“

Příběh vypráví o Wistérii, sirotě ztracené v temnotě, a Marbasovi, nesmrtelné bytosti, která s ní sdílí její samotu. Tito dva netypičtí společníci se potkali během jedné tiché, klidné noci a vydávají se za dobrodružstvím nalézt světlo. To, co začalo jako náhodné setkání na okraji Britského impéria na konci devatenáctého století, se brzy stalo plnohodnotnou cestou za nalezením svého místa ve světě.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.